VI Bezpłatne spotkanie dla pacjentów
     27.11.2014 o godz. 18:00
         Gameta Szpital w Rzgowie

IVF krok po kroku

VI Bezpłatne spotkanie dla pacjentów
     27.11.2014 o godz. 18:00
         Gameta Szpital w Rzgowie


IVF krok po kroku

Planowane spotkania

  • Spotkanie na temat Programu Rządowego in vitro - rejestracja

Spotkania

  • 23 października 2014 roku w Gamecie gościliśmy pacjentów na spotkaniu poświęconym Rządowemu Programowi in vitro. Dr Michał Radwan oprócz omówienia wszystkich warunków przystąpienia do Programu i czynników, których występowanie uniemożliwia kwalifikację, odpowiadał również na pytania uczestników. Zapraszamy na kolejne spotkania, na których udzielamy informacji o Programie.
  • 17 lipca 2014 roku odbyło się spotkanie " IVF krok po kroku". O wskazaniach do zapłodnienia pozaustrojowego i jego etapach opowiadał dr Michał Radwan. Jak zawsze na spotkaniu padło wiele ciekawych pytań. Pytaliście między innymi o skutki uboczne in vitro, od czego zależy wybór protokołu do stymulacji owulacji i jak długo czeka się na kwalifikacje do Programu Rządowego in vitro. Na koniec spotkania Pani Ola Gozdek - Piekarska przedstawiła psychologiczne aspekty niepłodności i przypomniała, że pary zakwalifikowane do procedury in vitro mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji z psychologiem. Dziękujemy wszystkim za przybycie.
  • W ostatni czwartek 12 czerwca w siedzibie Gameta Szpital w Rzgowie odbyło się kolejne bezpłatne spotkanie dla pacjentów. Tym razem tematem była „Embriologia bez tajemnic”. Spotkanie poprowadzili dwaj embriolodzy, którzy pracują w laboratorium Kliniki, pokazali i opowiedzieli pacjentom o tym co dzieje się w procesie zapłodnienia, jak wyglądają poszczególne jego etapy. Uczestnicy mogli zobaczyć na filmach i zdjęciach z mikroskopów całą historię tego co dzieje się w laboratorium. Dziękujemy za przybycie i ciekawe pytania, które wskazują, że temat był ciekawy! Zapraszamy na kolejne spotkania.
  • 8 maja 2014 roku odbyło się spotkanie na temat dawstwa i biorstwa gamet. Dr Michał Radwan opowiedział o tym kiedy są wskazania do skorzystania z banku. Uczestnicy mogli dowiedzieć się także jakie badania i procedury muszą przejść dawczynie komórek i dawcy nasienia. O biorstwie gamet od strony pacjenta opowiadała Pani Anna Krawczak ze Stowarzyszenia Nasz Bocian, a o tym czy warto powiedzieć dziecku, że urodziło się dzięki temu, że rodzice skorzystali z banku gamet i jak to zrobić opowiedziała Pani Ola Gozdek-Piekarska - psycholog w Szpitalu Gameta. To pierwsze tego typu spotkanie organizowane dla pacjentów. Dziękujemy wszystkim za przybycie i aktywmy udział w spotkaniu.
  • 10 kwietnia 2014 roku odbyła się druga edycja spotkania "IVF krok po kroku". Tym razem o przebiegu procedury in vitro opowiedział dr Michał Radwan. Wyjaśnił między innymi jak przebiega procedura ICSI i kiedy są wskazania do jej wykonania. Spotkanie podsumowała Pani Ola Gozdek-Piekarska, która zachęcała zebrane pary aby przed przystąpieniem do IVF odwiedziły jej gabinet. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie.
  • 27 lutego 2014 roku odbyło się już drugie spotkanie dla pacjentów. Tym razem tematem spotkania było: "IVF krok po kroku". Dr Ireneusz Połać wyjaśnił szczegółowo przebieg całej procedury, a także różnicę pomiędzy zwykłym in vitro, a ICSI. Ciekwa i ożywiona była także dyskusja z Panią Aleksandrą Gozdek -Piekarską, psychologiem pracującym w klinice. Mamy nadzieję, że spotkanie pozwoliło wszystkim uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy o zapłodnieniu pozaustrojowym.
  • 13 listopada 2013 roku w Gamecie w Rzgowie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań dla pacjentów: "Niepłodność czy to nas dotyczy"? Gościliśmy Panią Annę Krawczak ze Stowarzyszenia Nasz Bocian, która opowiedziała o doświadczeniach pacjentów na różnych etapach leczenia niepłodności. Dr Michał Radwan wyjaśnił kiedy para może zacząć podejrzewać, że problem niepłodności może jej dotyczyć. Opowiedział także o możliwościach leczenia i ich skuteczności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie.

Planowane spotkania

  • Spotkanie na temat Programu Rządowego in vitro - rejestracja
404 Not Found

Not Found

The requested URL /autoryzacja/check/www.spotkaniazpacjentami.gameta.pl was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.